Konkurs wiedzy o wodzie - "Woda wokół nas" - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół Nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie

Tag img 12.04.2024, 12:31

Konkurs wiedzy o wodzie - "Woda wokół nas"

Drodzy uczniowie,

22 kwietnia to Światowy Dzień Ziemi. Z okazji tego święta oraz Światowego Dnia Wody (22 marca) nauczyciele biologii, chemii i geografii organizują szkolny konkurs wiedzy o wodzie pt.: „Woda wokół nas”. Konkurs odbędzie się w poniedziałek, 22 kwietnia 2024 r. o godz. 9.20 w sali 216 i będzie obejmował treści z podstawy programowej kształcenia ogólnego z chemii, biologii i geografii na poziomie podstawowym i rozszerzonym a także zagadnienia dotyczące odpowiedzialnego korzystania z wody.
Nagrody w konkursie ufundowało Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie.

obrazek z napisem Światowy Dzień Wody i kroplą, w której jest ziemia

Serdecznie zapraszamy!